الگوریتم

الگوریتم و فلوچارت 1

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 2 ساعت
حجم: 85مگ
قیمت: رایگان

الگوریتم و فلوچارت 1

الگوریتم (Algorithm)  به مجموعه‌ای متناهی از دستورالعمل‌ها  گفته می شود که مراحل انجام کاری را نشان می دهد.اگر این مراحل به ترتیب اجرا شوند کار به درستی انجام می شود. در این دوره آموزشی سعی شده است مطالب الگوریتم و فلوچارت به صورت کامل بیان شود.در این پکیج تمام مطالب مورد نیاز برای شروع به برنامه نویسی گفته می شود.  این پکیج دید کاملی را برای شروع به برنامه نویسی به شما می دهد.مطالب گفته شده کاملا به زبان ساده و به صورت کاربردی گفته می شود.

الگوریتم و فلوچارت 1

مدرس : علی ضایی مطلوبیان
زمان آموزش: 4 ساعت
حجم: 524M
قیمت: 50 هزار تومان

الگوریتم و فلوچارت 1

الگوریتم و فلوچارت از اولین و پایه ای ترین مباحثی است که هر برنامه نویس باید بداند. از این رو فراگیری این مبحث برای علاقه مندان به برنامه نویسی بسیار توصیه می­ شود. به عبارتی دیگر پیش نیاز تمام زبان های برنامه نویسی دانش الگوریتم و فلوچارت می ­باشد.که در این دوره آموزشی  تمام مطالب به صورت کامل و با زبان ساده گفته شده است.

الگوریتم و فلوچارت 2

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 2 ساعت
حجم: 55M
قیمت: 25 هزار تومان

الگوریتم و فلوچارت 2

الگوريتم روشي است براي حل مسائل علمي كه به صورت مرحله به مرحله از يك سري مفروضات معين شروع مي شود و طي مراحلي مشخص به حصول نتيجه مي انجامد.در این پکیج به بررسی انواع حلقه شمارشي و شرطي ، بهينه سازي الگوريتم ، تقسیم الگوریتم به بخش های مختلف، زیر الگوریتم  (تابع)  می پردازیم.