الگوریتم و فلوچارت 1
مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 2 ساعت
حجم: 85مگ
قیمت: رایگان
وضعیت: تکمیلمشاهده سبد خرید
الگوریتم و فلوچارت 1

مشخصات محصول

چرا باید برنامه نویسی یاد بگیریم؟
برنامه نویسی مزایای زیادی دارد از جمله:
افزایش تفکر خلاقانه
افزایش خلاقیت
توانایی در گفتار تخصصی
کسب درآمد خوب
پیاده سازی ایده های خود
تولید کننده ی فناوری
تغییر دید مثبت ، افزایش درک بهتر از محیط ، مغز و ذهن فعال و خلاق

چرا باید الگوریتم باد بگیریم؟.
برای شروع به برنامه نویسی بهترین گزینه یاد گیری الگوریتم و فلو چارت می باشد چون دید کاملی در مورد برنامه نویسی به شما می دهد.

تعریف الگوریتم

الگوریتم مجموعه دستوراتی است که مراحل انجام کاری را به یک زبان دقیق و با جزییات کافی بیان می­کند و ترتیب  انجام مراحل، شروع و پایان پذیر بودن عملیات کاملاً باید مشخص باشد.

چگونه برنامه بنویسیم

شرط اول در برنامه نویسی درک درست و شناخت مسأله است. یک فرد که شناخت درست از مسأله نداشته باشد، به روش و جواب درستی دست نمی­یابد. اگر هم جواب درست باشد، جواب و روشی منطقی نیست و برنامه در بعضی شرایط جواب درست  نمی­دهد. پس شناخت مسأله بسیار مهم می­باشد. (از انیشتن پرسیدند اگر یک ساعت وقت داشته باشی زمین را نجات بدهی چکاری انجام میدهی، انیشتن می گوید 55 دقیقه از وقتم را به این فکر میکنم که مشکل کجاست 5دقیقه عمل میکنم) پس اول باید مسأله را درست فهمید و بعد به روش­های منطقی و حل پله به پله آن پرداخت. در اینجا نیاز به یادگرفتن یک روش برای حل پله به پله مسائل داریم. روش الگوریتمی یک روش درست و شناخته شده است و زمینه­ای برای هر زبان برنامه­نویسی می­باشد. شرط یادگرفتن الگوریتم تمرین زیاد و نوشتن الگوریتم­های مختلف می­باشد. پس در بخش اول به یاد گرفتن الگوریتم می­پردازیم.

این پکیج کاملا عملی و کاربردی  می باشد  در این پکیچ  سعی شده است که تمام مباحثی و مطالبی که برای شروع به برنامه نویسی برای یک فرد مبتدی لازم است در نظر گرفته شود در نتیجه پیشنهاد می کنم تا هنگامی که این پکیج را ندیده اید شروع به یاد گرفتن برنامه نویسی نکنید.

مطالب گفته شده در این پکیج:

 الگوریتم چیست؟

یک الگوریتم چه خصوصیاتی دارد

چرا نیاز به آموزش الگوریتم داریم

ارتباط الگوریتم و برنامه نویسی

تست کردن درستی یک الگوریتم

جدول درستی Trace

جملات شرطی در الگوریتم

حلقه ها

حل الگوریتم های مختلف

فلوچارت (روند نما یا نمودار گردشی)

در پایان این پکیج شما قادر به حل الگوریتم های مختلف بوده و می توانید با انتخاب یا زبان برنامه نویسی شروع به یاد گیری برنامه نویسی کنید.

جهت مشاوره برای  انتخاب زبان برنامه نویسی شما می توانید با ایمیل Gheilton@yahoo.com  یا تلگرام HeiltonProgramming@ ارتباط برقرار کنید. توجه فرمایید لطفا در ایمیل این اطلاعات را ارسال نمایید که با توجه به وضعیت شما بهترین پیشنهاد به شما  ارائه  شود.

1- سن

2- مقطع تحصیلی

3-رشته تحصیلی

4- میزان آشنایی شما با کامپیوتر

5- اگر قبلا شما زبان برنامه نویسی کار کرده اید نام آنها را ذکر کنید

6- هدف از یاد گیری(کسب درآمد، پیاده سازی ایده های خود،...)

7- اگر مطلب خاصی به نظر شما مهم است گفته شود آن را ذکر کنید.

 

 لینک قسمت های رایگان


لینک دانلود:

 لینک دانلود فیلم آموزش الگوریتم و فلوچارت