اندروید

اندروید Android

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 17 ساعت
حجم: 2.2G
قیمت: 40 هزار تومان

اندروید Android


اَندروید ( Android) یک سیستم‌عامل برای دستگاه های هوشمند است که توسط شرکت گوگل توسعه یافت . در حال حاظر یکی از بهترین سیستم عامل برای گوشی های هوشمند به شمار میرود که شرکت های  بزرگی همچون نوکیا و ... برای محصولات خود از این سیستم عامل استفاده می کنند در این پکیج سعی شده است از ابتدا تمام مطالب به صورت ساده و کاربردی گفته شود.

اندروید Android

مدرس : محمد امین چهاردولی
زمان آموزش: 35 ساعت
حجم: 4.7G
قیمت: 250 هزار تومان

اندروید Android

اندروید یک سیستم عامل متن باز است که امروزه گوشی های هوشمند فراوانی در سطح ایران و دنیا از این سیستم عامل  استفاده میکنند. در واقع میتوان گفت که اکثر شرکت های سازنده گوشی های های هوشمند موجود ، از این سیستم عامل  استفاده میکنند و اندروید را واسط بین کاربر و سخت افزار گوشی هوشمند قرار داده اند. این دوره ۳۵ ساعته شامل تمام موارد و المان های مهم و کاربردی پایه و پیشرفته برای تولید و طراحی اپلیکیشن های بروز  میباشد.

متریال دیزاین Material Design

مدرس : محمد امین چهاردولی
زمان آموزش: 5 ساعت
حجم: 1G
قیمت: 50 هزار تومان

متریال دیزاین Material Design

  نوامبر سال 2014 و همزمان با انتشار نسخه اندروید لالی پاپ ، گوگل زبان طراحی متریال را ارائه کرد. این بطوری بود که طراحان و کارشناسان فناوری این زبان طراحی جدید را مورد ستایش خود قرار دادند. جزییات بصری در این سبک طراحی بسیار دلپذیر و کاربر پسند است. به گفته خود گوگل این طراحی الگو گرفته شده از کاغذ و مرکب است و هدف آن ترکیب کردن متدها و شیوه های طراحی کلاسیک با متدهای موجود در طراحی امروزی است.