جاوااسکریپت

پکیج دومنظوره جاوا اسکریپت JavaScript

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 7.30ساعت
حجم: 1 GB
قیمت: 90 هزار تومان

پکیج دومنظوره جاوا اسکریپت JavaScript

در این پکیج علاوه بر زبان جاوا اسکریپت JavaScript ، ریفکتورینگ کد نیز تدریس شده است. این پکیج برای تمام کاربران لازم و ضروری می باشد در این پکیچ سعی شده است که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت به صورت کاملا عملی وکاربردی و با مثال های متنوع گفته شود. علاوه  بر زبان جاوا اسکریپت سعی شده است تکنیک های ریفکتورینگ کد (Code Refactoring)در این پکیج گفته  شود .جاوا اسکریپت (JavaScript) ، زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، پویا، مبتنی بر شی، وابستگی کم به نوع (Weakly typed)، چند رویه و تفسیری است.

 


اکما اسکریپت

اکما اسکریپت (Ecma Script)

مدرس : حسین جعفری
زمان آموزش: 3ساعت
حجم: 315m
قیمت: 30 هزار تومان

اکما اسکریپت (Ecma Script)

زبان جاوا اسکریپت ابتدا فقط در سمت سرویس گیرنده  (client) مورد استفاده قرار میگرفت که بعد ها در سمت سرور (Server) هم مورد استفاده قرار گرفت   این زبان هم مانند زبان هایی مثل c++ ، java  و … از زبان C  الگو گرفته وبه آن ها شباهت دارد و همچنین جاوا اسکریپت یک زبان مفسری ، ساخت یافته  ، شی گراء و تابعی نیز هست


تایپ اسکریپت

تایپ اسکریپت

مدرس : حسین جعفری
زمان آموزش: 3 ساعت
حجم: 440M
قیمت: 30 هزار تومان

تایپ اسکریپت

تایپ اسکریپت یک زبان برنامه نویسی متن باز است که توسط شرکت ماکروسافت ارائه شده است . از زبان تایپ اسکریپت به عنوان superset  زبان جاوا اسکریپت یاد میشود تایپ اسکریپت ویژگی های پیشرفته شی گرائی جهت نوشتن برنامه های سمت سرور و کلاینت را ، با حداقل خطا فراهم میکند تایپ اسکریپت به یکی از ورژن های استاندارد سازی شده جاوا اسکریپت مثل es3  تا es6  کامپایل میشود که با تمام مرورگرهای فعلی سازگازی دارد و هنگام استفاده از تایپ اسکریپت در سکت سرور ، توسط nodejs بدون هیچ مشکلی قابل درک است این زبان بسیار به زبان برنامه نویسی سی شارپ شباهت دارد.