اسکیول سرور

آموزش SQL Server

مدرس : رحیم لطفی
زمان آموزش: 7 ساعت
حجم: 650M
قیمت: 80 هزار تومان

آموزش SQL Server

  یک سیستم مدیریت پایگاه داده  رابطه ای (RDBMS)  است که محصول شرکت Microsoft است. امروزه SQL Server به صورت گسترده استفاده می شود و یکی از سه پایگاه داده ی (Oracle,DB2) مشهور دنیاست. که قابلیت های زیادی دارد. در این پکیج سعی شده است تمام مطالب لازم برای یک برنامه نویس گفته شود

آموزش پشتیبان گیری اتوماتیک و زمان بندی شده در SQLServer

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 30 دقیقه
حجم: 40MB
قیمت: رایگان

آموزش پشتیبان گیری اتوماتیک و زمان بندی شده در SQLServer

شاید برای شما پیش آمده که بخواهید در ساعت مشخصی از شبانه و روز از دیتابیس خود در کامیپوتر شخصی یا سرور بکاپ تهیه کنید ، اینکار مستلزم رعایت چندین نکات است که به راحتی توسط گروه نرم افزاری هیلتن در این فیلم آموزشی گفته می شود .
با فراگیری این آموزش می توانید از Database خود نسخه پشتیبان تهیه کرده و در محل دلخواه در سیستم ذخیره کنید
اهمیت و ضرورت تهیه نسخه Backup در هر ارگانی لازم الااجراست به صورتی که اگر برنامه زمان بندی ( schedul ) دیتابیس آن سازمان یا شرکت به صورت مرتب بکاپ گرفته نشود باعث بروز مشکلاتی می گردد که در بعضی از موارد ممکن است عوارض جبران ناپذیزی به جا بگذارد .

آموزش SQL Server پکیج شماره 2

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 6 ساعت
حجم: 900MB
قیمت: 90 هزار تومان

آموزش SQL Server پکیج شماره 2

پکیج شماره دو اسکیول سرور SQL Server 2019 در این دوره سعی شده است که با استفاده از تکنولوژی ها و قابلیت های موجود در  SQL Server و همچنین قابلیت های جدیدی که به تازگی از نسخه 2019 به آن اضافه گردید نیز مطالبی ارائه گردد. با خریداری این پکیج آموزشی ، مهارت و تخصص خود را در زمینهSQL Server افزایش داده و به مراتب وارد بازار کار شوید.

آموزش SQL Server پکیج شماره 3

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 8 ساعت
حجم: 1.15 GB
قیمت: 140 هزار تومان

آموزش SQL Server پکیج شماره 3

نگهداری و توجه به دیتابیس ها در ادارات ، سازمان ها و مشاغل کوچک و بزرگ که دارای یک سیستم نرم افزاری هستند بسیار اهمیت داشته و باید در کانون توجه قرار بگیرید.در حال حاضر در کشور ایران ماهانه یا سالانه مدیران سازمان تصمیم به بالابردن بهره وری سیستم و پایگاه داده خود می گیرند اما متاسفانه به علت دانش نه چندان کافی و کاربردی دچار سردرگمی می شوند، که چطور سیستم نرم افزاری و پایگاه داده را به نحوی ارتقا دهیم و سرعت اجرای گزارشات و ... را افزایش دهیم که باعث فروش بیشتر و همچنین رضایت مشتری یا کارمندان خود شود.در این پکیچ آموزشی SQL Server شماره سه نکات کاربردی و بهینه در خصوص افزایش سرعت، افزایش بهره وری سیستم های نرم افزاری و پایگاه داده و همچنین نگهداری خوب و به موقع از پایگاه داده تدریس شده است.


تک قسمتی

Switch Table در SQL Server

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 35دقیقه
حجم: 40MG
قیمت: رایگان

Switch Table در SQL Server

فرض کنید یک سازمان Work Load اطلاعات آن به شدت بالا است. این سازمان یک بانک اطلاعاتی دارد که یکی از جداول آن به شدت دارای اطلاعات هست و تقریبا 5 میلیون رکورد دارد