بوت‌استرپ3

بوت استرپ 3Bootstrap

مدرس : محسن شفیعی
زمان آموزش: 4 ساعت
حجم: 670M
قیمت: رایگان

بوت استرپ 3Bootstrap

Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم ها ، دکمه ها ، تب ها ، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد. در این چارچوب قدرتمند و زیبا و در عین حال رایگان امکانات پیشرفته ای مانند : دکمه ها و منو های آبشاری و فرم ها ؛ جدول ها و خیلی عناصر پر کاربرد در طراحی وب گنجانده شده که ضمن این همه این قابلیت نیز وجود دارد که به عناصر حالت واکنشگرایی داد یا واکنشگرایی را غیرفعال کرد.

آموزش کاربردی بوت استرپ BootStrap

مدرس : ایوب محمودی فرد
زمان آموزش: 5 ساعت
حجم: 500M
قیمت: 15 هزار تومان

آموزش کاربردی بوت استرپ BootStrap

بوت‌استرپ مجموعه‌ای برای ساخت ظاهری وب سایت‌ها و برنامه‌های وب است. بوت‌استرپ شامل تمپلت‌های طراحی اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس محور برای typography، فرمها، دکمه‌ها، نمودارها، اجزاء راهبری و دیگر اجزاء رابط کاربری و الحاقات اختیاری (JavaScript Extensions)، می‌باشد. بوت‌استرپ محبوب‌ترین پروژه در GitHub است که توسط NASA و MSNBC و دیگر سایتهای مطرح استفاده شده است.


بوت استرپ 4

آموزش جامع بوت استرپ 4 Bootstrap

مدرس : محمد امین نجفی
زمان آموزش: 8 ساعت
حجم: 2.5گیگ
قیمت: 95 هزار تومان

آموزش جامع بوت استرپ 4 Bootstrap

بوت استراپ یک framework متشکل از CSS  و Javascript است . که  به کمک این   framework  در کمترین زمان می توانید وب سایت های واکنشگرا با اولویت نمایش در موبایل طراحی کنید. Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد گرافیک صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد