پایتون Python

زبان پایتون یکی از برترین زبان های مطرح شده در دنبای برنامه نویسی میباشد و هدف آن تاکد بر دو اصل خوانایی بالای کدهای نوشته شده و کوتاهی و بازدهی آنها است. این زبان در سال های اخیر توانسته خود را در بین یکی از برترین زبان های برناهه نویسی در دنیا مطرح نماید و در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ در حال استفاده از این زبان میباشد و بارز نرین ویژگی این زبان cross platform بودن آن میباشد که میتوان آن را بر روی تمامی سیستم عامل های دسکتاپ اجرا نمود.

زبان پایتون یکی از برترین زبان های مطرح شده در دنبای برنامه نویسی میباشد و هدف آن تاکد بر دو اصل خوانایی بالای کدهای نوشته شده و کوتاهی و بازدهی آنها است. این زبان در سال های اخیر توانسته خود را در بین یکی از برترین زبان های برناهه نویسی در دنیا مطرح نماید و در حال حاضر بسیاری از شرکت ها و سازمان های بزرگ در حال استفاده از این زبان میباشد و بارز نرین ویژگی این زبان cross platform بودن آن میباشد که میتوان آن را بر روی تمامی سیستم عامل های دسکتاپ اجرا نمود. پایتون از جامعه open source است و زبانی است که شرکت های بزرگی چون گوگل و پایتون از آن به عنوان یکی از اصلی ترین ابزار های توسعه استفاده میکند.

این زبان از جمله زبان های مفسری میباشد و از این رو همانند زبان هایی چون پرل و روبی میباشد و این زبان به صورت کامل یک

زبان شی گراست.

سر فصل ها:

1- مقدمه

2- توضیحات نصب و محیط اجرایی

3- سینتکس اولیه

4- انواع متغیر ها

5- انواع عملگر ها

6- ساختار های کنترلی

7- حلقه ها

8- اعداد

9- رشته ها

10- لیست ها

11- تاپل ها

12- دیکشنری

13- ساعت و تاریخ

14- توابع

15- ماژول ها

16- فایل

17- مدیریت خطاها

18- شی گرایی

19- دسترسی به دیتابیس

20- برنامه نویسی شبکه

فیلم آموزش پایتون

قسمت 1
zip
رشاد انصاری

رشاد انصاری

4 دانشجو
5 دوره آموزشی
همیشه به علاقه هایمان بپردازیم و از آن ها دور نشویم هرگز هیچ کاری را بدون علاقه انجام ندهیم همیشه آنقدر دیوانه باشید که گمان پندارید قادر به تغییر دنیا هستید در این زمان است که دنیا تغییر خواهد کرد و نام شما همیشه در ذهن ها خواهد بود و ماندگار میشوید
نظری وجود ندارد! شما اولین نفر باشید!
جهت ثبت نظر باید در سایت عضو شوید و یا وارد سایت شده باشید .
250000 تومان 270000 تومان
 • طول دوره
  1 قسمت
 • فصل ها
  1
 • دانشجویان
  1
 • زبان
  فارسی
 • سطح آموزش
  متوسط
 • وضعیت دوره
  کامل
 • مدت زمان
  8 ساعت
 • حجم
  1G